Luktdosa
Valmis
2017-02-24
441284
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
LUKTDOSA, silver, Danmark/Norge 1800-tal, höjd 6 cm
Smärre slitage