Bronstavla Syndfallet
Valmis
2017-02-18
441000
| Korkein tarjous | 700 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
RELIEF, brons, 1932, "Syndfallet", signerad G.W. samt daterad -32, ca 22x22 cm