Vas 1800-tal
Valmis
2017-02-17
440779
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
VAS, lergods, 1800-tal, brunglaserad, dekor i relief av grotesker, höjd ca 26 cm
Nagg