Sigurd Eriksen Oslo oljemålning
Closed
2017-02-15
439590
| Sold for | 8 400 SEK |
| Estimate | 10 000 SEK |
SIGURD ERIKSEN (Norge, 1884-1976) Stadsmotiv Oslo, signerad Sigurd Eriksen, olja på duk, ca 68x77 cm