Klaffbord på hjul
Closed
2017-02-09
439288
| Sold for | 550 SEK |
| Estimate | 2 500 SEK |
BRUNO MATHSSON, klaffbord på hjul, björk, stämplat 1964, höjd 63, 80 med klaffar 93 cm
Slitage ytskador