Axel Fridell etsning
Closed
2017-02-13
439120
| Sold for | 1 000 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
AXEL FRIDELL (1894-1935): "Mannen i kappan", porträtt av Arvid Knöppel, signerad Axel Fridell 1916, samt signerad Fridell i plåten, etsning, bildyta ca 19x14 cm
Något gulnad