Yngvar Sandström sängbord
Valmis
2017-02-05
437997
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
YNGVAR SANDSTRÖM, sängbord, teak, 1 fack, 1 låda, Säffle Möbelfabrik, brännmärkt, omkring 1900-talets mitt, höjd ca 65, 68 x 42 cm
Bruksslitage