Annika Liljedahl textilobjekt
Closed
2017-02-04
435897
| Sold for | 1 900 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
ANNIKA LILJEDAHL (född 1946), Primadonnor, signerad Annika Liljedahl på kopparplakett, handkolorerad textilapplikation, 41x41x3 cm
PROVENIENS: Stockholms Auktionsverk, Stadsauktion 1990-06-20 #2181