Kruthorn och knivar
Valmis
2017-02-02
433367
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
KRUTHORN, 2 st, KNIVAR 1 par, nordafrika, 1900-tal
slitage, skador