Paradvärja
Closed
2017-02-02
433247
| Sold for | 1 500 SEK |
| Estimate | 2 500 SEK |
VÄRJA, fransk, 1800-tal, förgyllt mässingsfäste dekorerat med korslagda nycklar inom en krans av eklöv, kavel av horn, konformad knapp med stående örn, längd 98 cm