Slagbord 1900-tal
Closed
2017-01-13
433165
| Sold for | 900 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
SLAGBORD, 1900-tal, skiva i ek, höjd ca 75, 95x49, totalt ca 158 cm
Ytskador, slitage, skiva med spricka