Eva Zettervall oljemålning

Eva Zettervall oljemålning
Eva Zettervall oljemålning
Eva Zettervall oljemålning
Eva Zettervall oljemålning
Eva Zettervall oljemålning
Eva Zettervall oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EVA ZETTERVALL (född 1941): Lumière rouge, signerad Eva HZ, olja på duk, ca 150x130 cm

432816

2017-01-11