Stolar
Valmis
2017-01-09
432676
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
STOLAR, 4 st, samtida, klädda i svart skinn, benställning i bortsat stål, etikettmärkt "Marmorhuset Denmark", sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, en stol med lagning