Gustav Arne
Valmis
2017-01-09
432619
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
GUSTAV ARNE (1925-2011): Motiv med båtar och hus, signerad pch daterad G Arne 1974, olja på duk, ca 54x80 cm
Smärre dukskador