Axel Peter olja på pannå
Closed
2017-01-08
432552
| Sold for | 850 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
AXEL PETER (1863-1942): Stilleben med blommor, signerad Ax. Peter, olja på pannå, ca 57x50 cm