Elis Wallin oljemålning
Closed
2017-01-02
431662
| Sold for | 850 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
ELIS WALLIN (1888-1972): Fruktförsäljerska, signerad Ellis, olja på duk, ca 80x100 cm