Reidar Ljunggren oljemålning
Valmis
2017-01-02
431658
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
REIDAR LJUNGGREN (1900-tal): Strandmotv, signerad, olja på duk, ca 35x89 cm