Salongsgrupp NK
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NORDISKA KOMPANIET, 1923, salongsgrupp 5 dlr, i ek med flätad sits, brickmärkta Nordiska Kompaniet, bredd soffa 130 cm
Bruksslitage, skador på flätning, ett armlän löst, senare sitsar på två stolar
431587
2016-12-30