Ljusstakar silver Österrike-Ungern
Closed
2016-12-29
431491
| Sold for | 2 400 SEK |
| Estimate | 2 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, 1800-tal, Österrike-Ungern, rokokostil, kannelerad dekor, märkta och daterade CSS 1860, höjd 26 cm
Fyllda fötter, en något skev