Kunichika träsnitt
Valmis
2016-12-26
431112
| Korkein tarjous | 450 SEK |
| Arviointi | 800 SEK |
KUNICHIKA TOYOHARA (1835-1900): diptyk, skådespelare, signerad Kunichika, 37x49cm, oramad
Pappersförstärkning, slitage