Johan Edvard Mandelberg, olja
Closed
2016-12-22
430230
| Sold for | 19 500 SEK |
| Estimate | 14 000 SEK |
JOHAN EDVARD MANDELBERG (1730-1786): Batalj, signerad och daterad J E Mandelberg 1757, olja på duk, 53x67 cm