Bertel Bertel-Nordström oljemålning
Valmis
2016-12-22
430182
| Korkein tarjous | 12 000 SEK |
| Arviointi | 15 000 SEK |
BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (1884-1967): "Från Skeppsbron-Stockholm", signerad och daterad Bertel Nordström 18, olja på duk, ca 125x102 cm