Oidentifierad konstnär porträtt
Closed
2016-12-25
430067
| Sold for | 850 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt föreställande kyrkoherden och riksdagsmannen Jonas Widén (1824-1895), olja på duk, ca 65x50 cm