Bidjar antik
Valmis
2016-12-21
429901
| Korkein tarjous | 34 000 SEK |
| Arviointi | 8 000 SEK |
BIDJAR, antik, ca 417x306 cm
Proveniens: Inköpt 1993 hos JP Willborg, Stockholm
Ställvis hårdare slitage, lagningar, äldre trampveck, ena hörnet nyknutet