Hörnskåp gustavianskt
Klubbat för:
7 000 SEK
4 000 SEK
HÖRNSKÅP, 2-delat, 1800-tal, gustavianskt, räfflade dörrspeglar med bakomliggande hyllinredning, gräddvit bemålning, höjd ca 205, 95x69 cm, nyckel finns
Nyckel finns att avhämta vid utlämningen, senare nyckelskyltar, understycke med senare lås, slitage
429812
2016-12-21