Dubbelkarotter Julspecial
Closed
2016-12-13
427489
| Sold for | 1 600 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
DUBBELKAROTTER, 2+1, pläter, England, 1800-tal, oval form, 2 graverade med adelsvapen, längd ca 29-30 cm
Slitage