Gustav Becker lodregulator Tyskland
Valmis
2016-12-09
427404
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
GUSTAV BECKER, lodregulator, 1800-talets slut, emaljtavla, Gustav Becker, Tyskland, fodral i bl a valnötsfaner, skuren dekor, svärtade detaljer, vev pendel och lod finns, höjd ca 129 cm
Låda med mindre spricka, mindre dekorbit saknas, orangrepp