Maria Hedlund, Safari No 20 Nutida
Valmis
2016-12-09
427391
| Korkein tarjous | 600 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
MARIA HEDLUND (född 1961): "Safari No 20", signerad, daterad och numrerad på baksidan Maria Hedlund 2000 2/5, c-print på aluminium, 22x22 cm