Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
MARIA HEDLUND (född 1961): "Safari No 20", signerad, daterad och numrerad på baksidan Maria Hedlund 2000 2/5, c-print på aluminium, 22x22 cm
Zustandsbeschreibung
427391
2016-12-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner