Eldverktyg smide
Valmis
2016-12-08
427149
| Korkein tarjous | 650 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
ELDVERKTYG, smide, 1900-talets andra hälft, ställ med fem verktyg, höjd ca 84 cm
Bruksslitage