Kandelaber 1800-tal Julspecial
Valmis
2016-12-13
426576
| Korkein tarjous | 4 800 SEK |
| Arviointi | 6 000 SEK |
KANDELABER, 1800-talets mitt, 2-armad, delvis förgylld och patinerad brons, orientalisk figur med fågel, uppbärandes parasoll med ljusarmar, höjd ca 42 cm