Greta Liljeblad Lysén oljemålning
Closed
2016-11-26
423826
| Sold for | 2 600 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
GRETA LILJEBLAD LYSÉN (1902-1988): ´´Höstblom´´, signerade Greta Liljeblad Lysén, olja på duk, ca 90x60 cm