Soffbord med monterdel
Closed
2016-11-23
423438
| Sold for | 5 600 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, körsbär, med monterskiva i glas, 2 utdragbara lådor, höjd 40, 110x90 cm
Fuktfläckar, repor, slitage