Anton Genberg oljemålning
Valmis
2016-11-19
422502
| Korkein tarjous | 14 000 SEK |
| Arviointi | 18 000 SEK |
ANTON GENBERG (1862-1939): "Åre", signerad och daterad A Genberg 1911, olja på duk, ca 73x100 cm