Bordsskärm 4 st Kina
Valmis
2016-11-16
421685
| Korkein tarjous | 900 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BORDSSKÄRM, med fyra porslinsplaketter, montering i trä, Kina, 1900-tal, dekor av landskapsscener, höjd ca 21,5 cm
Skärmen med slitage