Oskar Bergman akvarell
Valmis
2016-11-14
421240
| Korkein tarjous | 5 800 SEK |
| Arviointi | 6 000 SEK |
OSKAR BERGMAN (1879-1965): Vid Katarina kyrka , signerad och daterad Oskar Bergman 1942, akvarell, ca 35x50 cm