Biblioteksbord i valnöt
Valmis
2016-11-13
420993
| Korkein tarjous | 5 600 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
BIBLIOTEKSBORD, valnöt, Frankrike, 1800-tal, tidigare franskt bakbord med avlyftbar skiva, höjd ca 77, 172x80 cm
maskstungen, benen med skador