Klubbat för:
750 SEK
1 500 SEK
BERIT JOHANSSON, 3 dlr, skulpturer, glas, Reijmyre glasbruk, unikat, i form av granatäpplen, röd glasmassa, signerade, höjd 18-21 cm
PROVENIENS: Reijmyre Glasbruk
420924
2016-11-12