Figurer Kina
Closed
2016-11-11
420684
| Sold for | 1 400 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
FIGURER, 4 st., lergods, Kina, i form av väktare, med justerbara huvuden, bär spår av bemålning, höjd ca 24 cm
Nagg, skador