Trädgårdsbord 1900-talets slut
Valmis
2016-11-04
418245
| Korkein tarjous | 2 800 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
TRÄDGÅRDSBORD, 1900-talets slut, underrede i bemålat gjutjärn, profilerad stenskiva, höjd ca 75, diameter 80 cm
Delvis korroderat, smärre nagg