JOnas Bohlin
Valmis
2016-11-01
417212
| Korkein tarjous | 1 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
JONAS BOHLIN, "Blå ved", 4 st, sign., 1990, blåmålade vedträn med signerad, längd ca 30-33 cm