Sängmöbler i teak
Valmis
2016-10-24
414706
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SÄNGMÖBLER 2 st, bestående av: byrå samt bord, 1950/60-tal, teak och svärtat trä, draghandtag i mässing, etikettmärkta Gyllensvaans möbler Kättilstorp, höjd 68, 50x35 cm resp 52, 45x30 cm
Ytskador