Notställ 1800-talets andra hälft
Valmis
2016-10-23
414621
| Korkein tarjous | 950 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
NOTSTÄLL, 1800-talets andra hälft, svärtat trä, skuren dekor, med motiv av Mozart, höj- och sänkbart
Smärre slitage, lagningar