Vas Lönegren Gustavsberg
Valmis
2016-10-11
412275
| Korkein tarjous | 750 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
VAS, Gertrud Lönegren, handdrejad Gustavsberg, dekor av fiskar, numrerad L 250, höjd 27, krackeleringar