Piedestal kinesiserande
Valmis
2016-10-07
411539
| Korkein tarjous | 500 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
PIEDESTAL, kinesiserande, 1900-talets mitt, svartlackerat trä, höjd 61, diameter 44 cm
Slitage