Stolar fornnordisk stil
Closed
2016-10-07
411351
| Sold for | 350 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
STOLAR, 1 par, fornnordisk stil, 1800-tal, ek, rikt skuren ryggbricka, sitthöjd ca 43 cm
Sprickor, skador