Lindorm Liljefors oljemålning
Valmis
2016-10-05
410752
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Landskap med fåglar, signerad och daterad Lindorm L. -63, olja på pannå, 46x55 cm