Byrå nordiska kompaniet
Klubbat för:
3 800 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
BYRÅ, Nordiska kompaniet, 5 lådor, 1960-talets mitt, vittlackerade med mässings besalg, höjd ca 80, 70x25 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
410297
Päivämäärä:
2016-10-03