Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

184 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring år 1800): motiv av Minerva, olja på pannå, monogramsignerad, 41x30 cm

Krackeleringar

410287

2016-10-03