Oljemålning
Valmis
2016-10-03
410287
| Korkein tarjous | 184 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring år 1800): motiv av Minerva, olja på pannå, monogramsignerad, 41x30 cm
Krackeleringar