Urnor brons empire
Closed
2016-10-02
409957
| Sold for | 16 500 SEK |
| Estimate | 6 000 SEK |
URNOR, 1 par, 1800-talets första hälft, empire, förgylld brons, genombruten dekor, höjd 26 cm, diameter 14,5 cm
Glasinsats saknas