Klädskåp industridesign
Closed
2016-09-22
406400
| Sold for | 350 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
KLÄDSKÅP, plåt, 1900-talets andra hälft, två låsbara dörrar, klädkrokar, höjd 208, 90x55 cm
Bruksslitage